PROGRAM ŚWIĄTECZNY W PARAFII( otwórz!)

15..04. WIELKI PIĄTEK W UTRECHCIE:

OD GODZ. 15.30- SPOWIEDŹ( MAŁA KAPLICA)

16.30 – DROGA KRZYŻOWA

17.00 – NABOŻENSTWO WIELKIEGO PIĄTKU

OD 18.00 – SPOWIEDZ W MAŁEJ KAPLICY( DO 18.45)

OD GODZINY 20.00-Z ERMELO (ONLINE)

ODCZYTANIE MĘKI PAŃSKIEJ WG. ŚW.JANA I ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU.

16.04. – WIELKA SOBOTAPOSWIĘCENIE POKARMÓW:

PUTTEN – GODZ. 9.00 ( + SPOWIEDZ : 8.30-9.00 . I OD 9.15 -DO GODZ. 10.15)

UTRECHT – GODZ. 11.00 – PRZED KOŚCIOŁEM !!!( WEWNĄTRZ NABOŻENSTWO MAJĄ ERYTREJCZYCY).JESLI POGODA BĘDZIE NIESPRZYJAJACA- W SALI PO PRAWEJ STRONIE ,PRZY PLEBANII. SPOWIEDŹ DO GODZ. 12.15

TIEL – GODZ. 13.00 .( + SPOWIEDZ DO GODZ. 14.15)

ARNHEM – GODZ. 15.00 .( + SPOWIEDŹ DO GODZ. 16.45)

HENGELO – SPOWIEDŹ (17.45- 18.15)GODZ. 18.15 -ŚWIĘCONKA. GODZ. 18.30 – WIGILIA PASCHALNA – MSZA W INT. JULIANA( 3.URODZINY).(SPOWIEDZ 19.30 – 20.00).

UTRECHT – WIGILIA PASCHALNA  GODZ. 22.00( + POŚWIĘCENIE POKARMÓW).

17.04. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

PUTTEN GODZ. 7.00 – MSZA SW. REZUREKCYJNA Z PROCESJĄ,W INT. + HELENY ŻAK . ( + POSW. POKARMÓW)

ARNHEM  GODZ. 9.00 – MSZA SW.:+ STANISŁAW MUCHEWICZ. ( +POSW. POKARMÓW). PO MSZY – KAWA W SALCE .

UTRECHT GODZ. 12.30 – MSZA SW: W INT. JOLANTY MICHALSKIEJ (URODZINOWA).( + POSW. POKARMÓW,WSPÓLNA KAWA)

TIEL  GODZ. 16.00 – MSZA SW.: ++STANISŁAW STRYKOWSKI,KRZYSZTOF SEKSCIŃSKI.

UWAGA !!!-NIE BĘDZIE MSZY WIECZORNEJ W PUTTEN O 18.30 !

18.04. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

9.00 – ARNHEM -MSZA SW.: + JULIANNA(4.R.+)

12.30 – UTRECHT – MSZA SW . W INT.JEFFRY KORENEEF( 28.URODZINY)

15.00 – BUNSCHOTEN SPAKENBURG -POLSKA MSZA SWIĘTA W KOSCIELE:ADVENTKERK.ULICA: HEEMSTEDESINGEL1.3752 EW BUNSCHOTEN SPAKENBURG.( JEST SPORY PARKING PRZY SAMYM KOSCIELE) – ZAPRASZAM .PO MSZY – KAWA I ŚWIĄTECZNE CIASTO.

19.04. wtorek godz. 19.30 : Msza święta dziękczynna. godz. 20.00- 5.dzień nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia :koronka,adoracja,modlitwa o pokój

20.04. środa godz. 8.00 – msza święta poranna

21.04. czwartek godzina 19.30 -Msza św.: w int.Pawła,o wyjscie z nałogu.

godz. 20.- 7.dzien nowenny do BożegoMiłosierdzia:koronka,adoracja,modlitwa o pokój.

22.04. piatek ,godz. 19.30 – Msza sw. w intencji Edyty i Toniego(30 rocznica slubu). Godz. 20.00 -8.dzień nowenny przed swietem Bożego Miłosierdzia.

23.04. sobota ,godzina 17.00 ,HENGELO :++ ANNA, JÓZEF,WIESŁAW,dusze czyśćcowe.

24.04. – 2.NIEDZIELA WIELKANOCY – NIEDZ. BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

ARNHEM 9.00 : W INT.DUSZ CZYŚĆCOWUCH

UTRECHT 12.30: ++JANINA ,JÓZEF,ZYGMUNT BRACH.

TIEL : 16.00 : + ZDZISŁAW HUĆKO( OD ŻONY).

PUTTEN 18.30 : + ROBERT SKARBINSKI ( 1.R.+)