10.04.- NIEDZIELA PALMOWA(otwórz!)

W KAŻDYM Z KOŚCIOŁÓW – 30 MINUT PRZED MSZĄ SW. : OKAZJA DO SPOWIEDZI.ADORACJA NAJSW. SAKRAMENTU I SPIEW GORZKICH ŻALÓW( NABOŻEŃSTWO PASYJNE).

***********************************************

UWAGA !!! – MSZE SW. W CIĄGU TYGODNIA ODPRAWIANE SĄ I TRANSMITOWANE ONLINE ,Z ERMELO :

1/ZAKŁADKA – TRANSMISJA NA ŻYWO

2/ FB – PARAFIA POLSKA UTRECHT :

**************************

8.04. PIĄTEK GODZ. 19.30-MSZA SW. …GODZ. 20.00- DROGA KRZYŻOWA

9.04. SOBOTA – GODZ. 10.30 – ZAJĘCIA SZKOŁY W DRIEBERGEN

16.00 – SPOWIEDŹ W HENGELO .16.30 – DROGA KRZYŻOWA

17.00- HENGELO – MSZA SW. : + EUGENIUSZ BŁACHUT (1.R.+).

SPOWIEDŹ PO MSZY DO 18.45

10.04. – NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PANSKIEJ

(W TYM DNIU ŚWIĘCIMY PALMY.PROCESJA.

Przed Mszą sw. będzie mozna nabyć palmy.)

9.00 ARNHEM :MSZA W INT. ADAMA JUDYCKIEGO.( 1.URODZINY)

12.30 UTRECHT : ++ JAN ,IRENA

16.00 TIEL : W PEWNEJ INTENCJI

18.30 PUTTEN : O ŁASKI POTRZEBNE DLA CIĘŻKO CHOREGO ZENONA.

PRZED MSZĄ SW. – OKAZJA DO SPOWIEDZI.TAKŻE PO MSZY ( Z WYJĄTKIEM TIELU) BĘDZIE SPOWIEDŹ.

11.04. WIELKI PONIEDZIAŁEK ,GODZ. 19.30 –

MSZA SW.ONLINE Z ERMELO:++TERESA,BOGDAN GNIOT,ELŻBIETA,STANISŁAWGRABARCZYK,ANNA,JAN KELICH,MIROSŁAWA SUWIK.

GODZINA 20.00- RÓŻANIECW INTENCJI I POKÓJ DLA UKRAINY

12.04.WIELKI WTOREK,GODZ. 19.30 –

MSZA SW. ONLINE Z ERMELO- W INT. BARBARY ( URODZINOWA)

GODZINA 20.00- RÓŻANIEC W INTENCJI OPOKÓJ DLA UKRAINY

13.04. WIELKA ŚRODA,GODZ. 19.30 –

-MSZA ŚW.ONLINE Z ERMELO:+ANIELA POPIEL(13.R.+)

GODZINA 20.00 – RÓŻANIEC W INT.POKOJU DLA UKRAINY

14.04. WIELKI CZWARTEK

GODZ. 19.30 – MSZA SW. Z ERMELO(ONLINE)-W INTENCJI PARAFIAN .PO MSZY – ADORACJA NAJSW. SAKRAMENTU

15..04. WIELKI PIĄTEK

UTRECHT:

OD GODZ. 15.30- SPOWIEDŹ( MAŁA KAPLICA)

16.30 – DROGA KRZYŻOWA

17.00 – NABOŻENSTWO WIELKIEGO PIĄTKU

OD 18.00 – SPOWIEDZ W MAŁEJ KAPLICY( DO 18.45)

OD GODZINY 20.00-ODCZYTANIE MĘKI PAŃSKIEJ WG. ŚW.JANA I ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU, (ONLINE) Z ERMELO

16.04. – WIELKA SOBOTA

POSWIĘCENIE POKARMÓW:

PUTTEN – GODZ. 9.00 ( + SPOWIEDZ : 8.30-9.00 . I OD 9.15 -DO GODZ. 10.15)

UTRECHT – GODZ. 11.00 – PRZED KOŚCIOŁEM !!!( WEWNĄTRZ NABOŻENSTWO MAJĄ ERYTREJCZYCY).JESLI POGODA BĘDZIE NIESPRZYJAJACA- W SALI PO PRAWEJ STRONIE ,PRZY PLEBANII. SPOWIEDŹ DO GODZ. 12.15

TIEL – GODZ. 13.00 .( + SPOWIEDZ DO GODZ. 14.15)

ARNHEM – GODZ. 15.00 .( + SPOWIEDŹ DO GODZ. 16.45)

HENGELO – SPOWIEDŹ (17.45- 18.15)GODZ. 18.15 -ŚWIĘCONKA. GODZ. 18.30 – WIGILIA PASCHALNA .(SPOWIEDZ 19.30 – 20.00).

UTRECHT – WIGILIA PASCHALNA  GODZ. 22.00( + POŚWIĘCENIE POKARMÓW).

17.04. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

PUTTEN GODZ. 7.00 – MSZA SW. REZUREKCYJNA Z PROCESJĄ,W INT. + HELENY ŻAK . ( + POSW. POKARMÓW)

ARNHEM  GODZ. 9.00 – MSZA SW.:+ STANISŁAW MUCHEWICZ. ( +POSW. POKARMÓW). KAWA W SALCE .

UTRECHT GODZ. 12.30 – MSZA SW: W INT. JOLANTY MICHALSKIEJ (URODZINOWA).( + POSW. POKARMÓW,WSPÓLNA KAWA)

TIEL  GODZ. 16.00 – MSZA SW.: ++STANISŁAW STRYKOWSKI,KRZYSZTOF SEKSCIŃSKI.

UWAGA !!!-NIE BĘDZIE MSZY WIECZORNEJ W PUTTEN O 18.30 !

18.04. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

9.00 – ARNHEM -MSZA SW.: + JULIANNA(4.R.+)

12.30 – UTRECHT – MSZA SW . W INT.JEFFRY KORENEEF( 28.URODZINY)

15.00 – BUNSCHOTEN SPAKENBURG -POLSKA MSZA SWIĘTA W KOSCIELE:ADVENTKERK.ULICA: HEEMSTEDESINGEL1.3752 EW BUNSCHOTEN SPAKENBURG.( JEST SPORY PARKING PRZY SAMYM KOSCIELE) – ZAPRASZAM .PO MSZY – KAWA I ŚWIĄTECZNE CIASTO.